OLinden

Анатолій Шкрібляк: "Linden Luxury Residences - наступний проект, який реалізує Budhouse Group".

"Головною ідеєю нашого проекту було створити в Києві особливий сучасний будинок, в кращому історичному місці, справжній преміум-клас. Linden Luxury Residences розташований на вул. Лютеранська, в найпрестижнішому районі столиці. Тут високий рівень комфорту і розкіш поєднуються з новими технологіями. У такій резиденції хочеться жити"

Анатолій Шкрібляк

Засновник і акціонер компанії Budhouse Group

Linden Luxury Residences - елітий житловий простір, в урядовому кварталі столиці. Це наступний проект, який реалізує девелопер - Budhouse GroupВведення в експлуатацію будинку запланований на 2021 рік.

В даний час ведуться роботи з благоустрою тротуару з вул. Круглоуніверситетська, на завершальному етапі знаходиться монтаж фасаду, а також ведуться оздоблювальні роботи.

В Linden представлені просторі квартири з двома, трьома і більше спальнями, сервісні кімнати, пральні, студії з панорамним склінням і унікальним видами на центр міста. Дизайн фасаду будинку і концепцію внутрішнього оформлення розробляла Келлі Хоппен - британський дизайнер «нейтральній розкоші».

Linden Luxury Residences було визнано «Кращим житловим комплексом класу Luxury» за версією головної Всеукраїнської будівельної премії - iBUlLD-2019і оголошений «Кращим проектом житлової нерухомості України» в національній Премії в області нерухомості CP Awards 2020.

Компанія Анатолія Шкрібляка Budhouse Group активно працює з міжнародними фінансовими інститутами і залучає інвестиції в нові девелоперські проекти в Україні. Так, в кінці травня, завдяки співпраці з польським державним банком BGK, в Харкові був відкритий торговий центр нового покоління - ТРЦ Nikolsky. Загальна сума інвестицій в проект склала 110 млн євро.

Коментарі зачинені