216975093_10159166218074484_6768692708575262184_n

ICSC провели ребрендинг своєї організації

Всесвітнє співтовариство професіоналів торгової нерухомості ICSC оголосило про свій ребрендинг.

Раніше назва організації ICSC розшифровувалося як International Council of Shopping Centers, Міжнародна Рада Торгових Центрів. Тепер абревіатура ICSC після ребрендингу звучить як - Innovating Commerce Serving Communities, Інноваційна Торгівля на службі у спільнот.

ICSC - більше, ніж просто торгові центри. Це ціла індустрія соціальних просторів, що складається з місць, де люди роблять покупки, працюють, відпочивають і разом проводять вільний час. Такі простори забезпечують споживачів всім необхідним.

"Зараз торгові центри - це не просто набір приміщень під оренду магазинів. В даний час ТРЦ мають колосальне соціальне значення для громад. Відвідувачі приїжджають в торговий центр не просто за покупками, сучасні ТРЦ стали головним місцем дозвілля, розваг, спілкування, роботи і навіть вакцинації, як показує наш останній досвід. З іншого боку торгівля стає іншою: омніканальность вимагає впровадження інновацій. Подібні зміни лягли в основу ребрендингу головної галузевої організації світу. Це свого роду визнання, що світ вже ніколи не стане колишнім, та галузь повинна відповідати на виклики часу. Індустрія активно змінюється, і ребрендинг ICSC є відображенням розвитку галузі. "

Максим Гаврюшин

Операційний директор Budhouse Group

Глава Української Ради Торгових Центрів

Глава Національного Комітету ICSC в Україні

 

Бренд ICSC має 65-річну історію, сьогоднішній ребрендинг шанує і визнає цю історію, одночасно показуючи нові тенденції галузі. Роздрібна торгівля і торговельна нерухомість продовжують впроваджувати інновації, які змінюють те, як ми робимо покупки.

Надалі абревіатура ICSC буде використовуватися разом з "Innovating Commerce Serving Communities" у всіх комунікаціях, що ще раз підкреслить пріоритети організації.

"Наша ініціатива по ребрендингу відображає зміни, які організація та учасники спільноти надали на торгівлю. Протягом останніх дев'яти місяців ми наполегливо працювали над створенням нового бренду. І зробили все, щоб він відображав нашу суть. З'єднання букв" С'S "в нашому логотипі символізує перетин спільнот і комерції. "

Уточнюють в ICSC

Коментарі зачинені