arricano-urtts

Проти COVID-19 в ТРЦ Arricano вакциновано майже 20 тис. українців

Майже 20 тисяч українців вакциновано проти COVID-19 в ТРЦ Arricano, повідомила директор з комунікацій Arricano Олена Обухівська агентству "Інтерфакс-Україна".

"У компанії Arricano підтримали ідею створення комфортних локацій для вакцинації проти COVID-19 поза медичних закладів, а саме в торгових центрах. Починаючи з липня 2021 року в усіх ТРЦ компанії були створені спеціальні поінти, де працювали мобільні медбригади".

Олена Обухівська
Директор з комунікацій Arricano

За словами директора з комунікацій компанії, в Arricano відпрацювали різні моделі взаємодії з аудиторіями, охочими отримати вакцину, в залежності від міста, локації об'єкта, соціального запиту на вакцинацію та позиціонування ТРЦ.

"Один з найуспішніших кейсів продемонстрував ТРЦ City Mall в Запоріжжі, в якому всього було провакциновано понад 14 тис. відвідувачів", - уточнила Обухівська, додавши, що точка вакцинації тут працювала на постійній основі, тим самим збільшивши доступ до медичного сервісу відвідувачам ТРЦ.

У криворізькому ТРЦ "Сонячна Галерея", виходячи з соціального запиту, пункт вакцинації працював у вихідні в липні-серпні - його послугами скористалися близько 2 тис. жителів міста.

У київських ТРЦ "Проспект" і ТРЦ "РайON" первісною була задача забезпечити вакцинацією всіх співробітників компанії та персонал магазинів, їх друзів і родичів за заздалегідь складеними списками. Також в ТРЦ "РайON" працювала виїзна мобільна бригада.

Всього в столиці було вакціновано понад 3 тис. співробітників і відвідувачів ТРЦ.

Arricano Real Estate Plc спеціалізується на будівництві торгово-розважальних центрів, є одним з провідних розробників на ринку нерухомості України. Володіє і управляє п'ятьма торговими центрами в країні загальною площею 147,3 тис. кв. м: "РайON" і "Проспект" в Києві, "Сонячна галерея" в Кривому Розі, City Mall в Запоріжжі. Компанії також належать 49,9% в ТРЦ Sky Mall (Київ). Незважаючи на уповільнення будівництва через пандемію коронавируса компанія зберігає плани по відкриттю ТРК Lukianivka в 2022 році.

Станом на вересень-2021 акціонерами Arricano Real Estate Plc є Retail Real Estate O.U. разом з Dragon Capital Investments Limited, Deltamax Group O.U., Юрієм Полдо і Рауно Тедеру. Сукупний пакет акцій Тедера становить 70,86%.

Коментарі зачинені