IKEA відкриє перший ТЦ в Індії

Ingka Centres розкрила плани будівництва першого торгівельного центру в Індії. Проект вартістю 400 млн євро буде реалізовано у місті Гургаон, на південний захід від Делі.

Новий багатофункціональний центр площею 130 000 кв. м об'єднає торгову галерею з міжнародними та локальними брендами, гастрономічний простір, готель, виставкові площі та інші об'єкти.

Ключову роль у концепції проекту відіграватимуть здоров'я, спорт та сталий розвиток. ТЦ також слугуватиме центром місцевої спільноти, де протягом усього року проводитимуться фестивалі та виставки.

В Ingka зазначили, що прихід до Індії є частиною стратегії компанії з освоєння нових ринків та формування портфеля роздрібних центрів, які «відповідатимуть майбутньому».

«Будівництво торгівельного центру розпочнеться на початку 2022 року. Очікується, що новий ТЦ створить понад 2 500 робочих місць та сприятиме подальшому зростанню організованої роздрібної торгівлі в Індії», - заявили в Ingka Centres.

Раніше в Ingka заявляли про плани інвестування в індійський ринок близько 1 млрд євро. У лютому 2021 року стало відомо про купівлю ділянки під будівництво першого магазину в Ноїді на околиці Делі, але пізніше в компанії повідомили, що першим буде відкрито мол у Гургаоні.

Джерело