LVMH, LʼOreal та Hermes: статки власників люксових брендів зросли на 93 млрд доларів

Зростання попиту на предмети розкоші підняло статки найбагатших людей світу, які є власниками французької групи компаній, що складається з LVMH, LʼOreal, Hermes та інших. Капіталізація на світовому luxury-ринку зросла на 93 млрд доларів з початку року.

Бернар Арно, що має статус найбагатшої людини в світі і перетворив LVMH на гіганта моди з 75 брендів (Christian Dior, Tiffany & Co, Moet & Chandon та інші) отримав колосальний прибуток. Статки Арно зросли з 48,6 млрд до 210,7 млрд доларів у 2023 році завдяки великим продажам дорогих сумок, косметики та вин.

Франсуаза Бетанкур Маєрс - найбагатша жінка на планеті та онучка засновника LʼOreal теж збільшила свої статки завдяки зростанню попиту на розкіш.

Статки мільярдерші зросли до 93,3 млрд доларів у четвер, 20 квітня. Це на понад 21 млрд більше, ніж на початку 2023-го.

Стрибок відбувся після того, як LʼOreal повідомила про значне підвищення доходів, що потягнуло за собою рекордне зростання акцій.

Не менш приголомшливе зростання зафіксували у Hermes International. 67% фірми контролюються однією родиною, яка стоїть за засновником бренду Тьєррі Ермесом. Статки клану оцінюються в 157 млрд доларів, тоді як у жовтні 2022 року вони становили лише 95 мільярдів.

Що це означає?

За даними американського агентства Bloomberg, цей стрибок французької групи люксових компаній демонструє зростання глобального домінування країни в індустрії розкоші та краси.

Читайте також: Louis Vuitton Moët Hennessy досяг рекордної капіталізації у 440 млрд євро

Крім вищезазначених мільярдерів, статки зросли у двох інших сімей - братів Алена и Джерарда Вертхаймерів (Chanel) і Франсуа Піно (Gucci, Kering SA).

Bloomberg