Международные фаст-фуд-операторы возобновляют работу в Украине

Мережа ресторанів швидкого харчування Hesburger відновила чотири із семи закладів у Києві та Київській області. Решта ресторанів почне працювати у серпні.

Про це повідомляє Commercial Property. Заклади Hesburger в Україні були закриті від початку повномасштабного військового вторгнення росії.

«Рішення відкрити наші ресторани ми ухвалили на прохання менеджерів ресторанів. За словами співробітників, наші клієнти сподівалися, що ресторани відкриються», – сказала Карі Салмела, генеральний директор Hesburger.

До відновлення роботи в Україні готується мережа ресторанів McDonald’s, яка закрила 107 закладів в Україні ще 24 лютого. Про це в інтерв’ю Forbes розповіла Юлія Бадрітдінова, СЕО мережі McDonald’s в Україні.

«Наразі ми працюємо над оновленням протоколів безпеки. Цей процес, зокрема, включає перегляд кожної нашої локації щодо наявності поруч бомбосховищ. Коли звучить сигнал «повітряна тривога», ресторани терміново повинні закриватися, що саме по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан — це мінізавод зі складним обладнанням та великою кількістю відвідувачів», — наголосила Юлия Бадритдинова.

Варто зазначити, що за час війни у ​​мережі різною мірою постраждали дев’ять закладів McDonald’s. Усіх їх планують відремонтувати.

Читайте также: От консервов до электроскутеров: Как менялся потребительский спрос украинцев во время войны