Внаслідок ракетного удару було пошкоджено одеський ТРЦ Riviera Shopping City

Одеса на 9 травня зазнала масового ракетного обстрілу. Містом випустили 7 ракет, є руйнування, постраждалі і один загиблий. Відомо, що ракетними ударами було пошкоджено ТРЦ Riviera Shopping City – один із найбільших торгових центрів Одеси.

Як повідомляють рятувальники, удар по селищу Фонтанка на Одещині стався о 22:35. Внаслідок обстрілу російськими окупантами виникли руйнування та пожежа у торговельно-розважальному центрі. Пожежу вдалося локалізувати лише о 01.20.

Площа пожежі у ТРЦ Riviera Shopping City, за даними головного управління ДСНС України в Одеській області, склала 1000 кв. м. Внаслідок ракетного удару постраждали 3 особи. До ліквідації наслідків ДСНС залучали 10 одиниць техніки та 53 рятувальники.

Відомо, що зруйновано приміщення усередині ТРЦ. Лицьовий фасад та головний вхід уціліли. Точні масштаби руйнувань та збитків наразі встановлюються.

У ТРЦ Riviera Shopping City площею 82 тис. кв. м було 190 магазинів, включаючи магазини багатьох відомих брендів. На першому поверсі працював єдиний в області гіпермаркет “Ашан”.

Читайте также: Россияне обстреляли Эпицентр в Харькове