RAU

Budhouse Group стала партнером Асоціації рітейлерів України

Керівництво та колектив RAU вітають Budhouse Group серед партнерів профільного об’єднання провідних гравців українського ринку роздрібної торгівлі.

Budhouse Group – частина великого інвестиційно-промислового холдингу, що працює в секторах енергетики, сільського господарства та нерухомості України. Почавши інвестиційну діяльність в 2009 році, BHG концентрується на великих проектах з розвитку нерухомості в Україні. Діяльність компанії грунтується на інвестуванні, розвитку й управлінні активами нерухомості.

З 2009 року BHG відкрила три торгові центри в різних містах України та один багатофункціональний комплекс. Крім того, було розпочато будівництво ще чотирьох об’єктів. В останні роки компанія розвиває ефективні партнерські відносини з великими міжнародними девелоперами, рітейлерами і банками.

Станом на 12 жовтня 2020 року портфель Budhouse Group включає три діючих ТРЦ: Forum Lviv (Львів)Fabrika (Херсон)Lubava (Черкаси). На весну 2021 года запланирован ввод в эксплуатацию ТРЦ Nikolsky (Харків). Еще ряд ТРЦ находятся на различных стадиях девелопмента: Khortitsa (Запоріжжя)Yessa (Одесса)Hartz (Київ).

Також серед об’єктів Budhouse Group: елітний житловий комплекс Linden Luxury Residences (Київ), готель і бізнес-центр Khortitsa Palace (Запоріжжя).

Загальна орендна площа введених в експлуатацію об’єктів BHG перевищує 118 000 кв. м, торгові центри Budhouse Group в 2019 році відвідали 27,6 млн осіб, що на 1% більше ніж у 2018 році. Загальний товарообіг торгових центрів Budhouse Group в 2019 році склав близько 7,8 млрд гривень. Найбільший приріст в національній валюті був в ТРЦ Lubava (19%). У 2019 середня вакантність у торгових центрах компанії склала близько 0,2%.

Довідка. Асоціація рітейлерів України – профільне об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та підприємств, безпосередньо пов’язаних з рітейлом. Асоціація діє як незалежна некомерційна організація юридичних осіб.

Серед членів Асоціації більше 60-ти провідних національних і міжнародних брендів.

Коментарі зачинені