ocean-plaza

Київські ТРЦ відкриють 27 травня

Торгові центри в Києві відкриються імовірно вже в найближчу середу. Про таке рішення київської влади повідомив Віталій Кличко, під час зустрічі з представниками Української ради торгових центрів (УРТЦ) 22 травня.

На зустрічі обговорювалися питання епідеміологічної ситуації в Києві, важливості якнайшвидшого відкриття ТРЦ, залежно роботи ТРЦ від транспортної інфраструктури столиці, заходи безпеки.

Київський міський голова, Віталій Кличко підкреслив важливість дотримання всіх санітарних рекомендацій і вимог для роботи ТРЦ і вказав на необхідність ретельної підготовки торгових центрів до відкриття.

- Мы благодарны Киевской городской госадминистрации за конструктивный диалог. Столичная власть «за» открытие ТРЦ уже в ближайшее время. Это важное и правильное решение, говорит Максим Гаврюшин, глава УСТЦ. - Практически все торговые центры столицы оснащены автоматическими системами подсчета посетителей, которые позволяют с легкостью контролировать пребывание необходимого по нормам количества людей в ТРЦ. Для торговых центров вполне выполнима норма в 10 кв. м общей площади на 1 человека. Количество людей в ТРЦ легко контролируется автоматической системой подсчета посетителей и охраной на каждом входе.

Коментарі зачинені