Мы

Українська Рада Торгових Центрів (УРТЦ) є некомерційною організацією, яка об'єднує ключових учасників ринку торговельної нерухомості: власників і девелоперів торгових центрів, а також компанії, пов'язані з будівництвом і обслуговуванням ТРЦ.

УРТЦ заснований в 2020 році. Головними завданнями УРТЦ є: просування ролі торгових центрів в економічній і соціальній сфері життя суспільства, лобіювання інтересів галузі на рівні уряду, стандартизація ринку відповідно до світових норм, нетворкінг учасників ринку, проведення досліджень та ін.

Індустрія торгових центрів - це важлива частина української економіки та інфраструктури - галузь, яка дає робочі місця, інвестиції в економіку країни, створює сучасну інфраструктуру торгівлі, послуг, дозвілля і унікальний споживчий досвід. Галузь надає більше 450 тис. Робочих місць тільки в торгових центрах, а частка галузі в роздрібному товарообігу країни становить понад 25%.

Торгові центри надають великий вплив на супутні сфери - будівництво, консалтинг, професійні послуги, банки та ін. Український ринок торгових центрів складається з 5 мільйонів квадратних метрів корисних площ в більш ніж 300 об'єктах. У найближчі роки в індустрію буде інвестовано ще більш 5 млрд доларів і з'являться близько сотні нових ТЦ.

Ми також представляємо український ринок торгових центрів в Європі, сприяємо обміну досвідом і залученню інвестицій.

Наша місія

Наша місія - забезпечувати професійний розвиток галузі торгової нерухомості в Україні як важливої складової в соціальному і економічному житті суспільства, в тому числі і через ефективний діалог з органами державної влади на вищому рівні.

Як члени Міжнародної Ради Торгових Центрів і представники Європейської Ради Торгових просторів в Україні, ми інтегруємо український ринок торгових центрів в світове професійне співтовариство.

Наши Ценности

Партнерство

Мы выстраиваем открытые партнерские отношения между компаниями-членами УСТЦ, между бизнесом и органами власти. Мы всегда стремимся решать возникшие вопросы предметно, прямым и справедливым образом.

Честность и прозрачность

Мы дорожим нашей репутацией и последовательны в наших действиях. Честность и прозрачность являются для нас основой любого взаимодействия.

Сервис

Мы стремимся обеспечивать высокий уровень сервиса, исповедуем проактивный подход и всегда нацелены на достижение результатов.

Развитие

Мы работаем в пользу развития членов УСТЦ, отрасли и страны в целом. Мы стремимся внедрять инновационные подходы и высокий уровень стандартов в индустрии торговой недвижимости.

Уважение

Мы с уважением относимся к нашим членам, партнерам и участникам рынка. Высшей ценностью для нас является человек, его права, здоровье и безопасность.

20+

Компаній

100+

Торгових Центрів

500+

Співробітників