ucsc-ecsp

Українська Рада Торгових Центрів (УРТЦ) увійшла до складу Європейської асоціації торгових центрів (ECSP)

"У 2020 році в Міжнародній Раді Торгових Центрів (ICSC) відбулася реорганізація, в результаті чого європейське представництво (ICSC Europe) отримало повну незалежність і було перетворено в ECSP (European Council of Shopping Places). Логічним продовженням роботи Національного комітету ICSC в Україні стала реєстрація української Ради Торгових Центрів, який, як національний представник, увійшов до складу європейської асоціації. 

Ми продовжимо представляти український ринок торгових центрів в Європі вже в складі нової профільної європейської асоціації, яка, в свою чергу, є частиною світового професійного співтовариства фахівців торговельної нерухомості. Нашими завданнями є обмін міжнародним досвідом, забезпечення професійного розвитку, стандартизація ринку, дослідження, освіти і представлення інтересів галузі на рівні уряду. Ми вдячні, що разом з новими європейськими партнерами зможемо створювати важливі для галузі спільні проекти! "

 

Максим Гаврюшин
Голова Української Ради Торгових Центрів
Операційний директор компанії Budhouse Group

 

"Ми дуже раді, що недавно створена УРТЦ приєдналася до Європейської Ради торгових центрів. Цей крок дійсно підкреслює наші загальноєвропейські амбіції, наш намір стати організацією торгівлі, яка представляє торгові центри по всій Європі, а не тільки в Європейському Союзі. УРТЦ з самого початку була активним членом ECSP. Внесок українського партнера - дуже цінний. У цьому ми переконалися в проекті Covid-19, докладному інтерактивному огляді обмежень, пов'язаних з пандемією, які впливають на діяльність торговельних центрів. Ми розраховуємо на тісну співпрацю з УРТЦ у багатьох проектах і заходах. "

 

Юст Кумен
Генеральний секретар Європейської Ради Торгових Центрів

 

Українська Рада Торгових Центрів є некомерційною організацією, яка об'єднує ключових учасників ринку торговельної нерухомості: власників і девелоперів торгових центрів, а також компанії, пов'язані з будівництвом і обслуговуванням ТРЦ.

УРТЦ заснований в 2020 році. Головними завданнями УРТЦ є: просування ролі торгових центрів в економічній і соціальній сфері життя суспільства, лобіювання інтересів галузі на рівні уряду, стандартизація ринку відповідно до світових норм, нетворкінг учасників ринку, проведення досліджень та ін.

Коментарі зачинені