ник-открытие

У центрі Харкова відкрився ТРЦ Nikolsky

21 травня у центрі Харкова, на вул. Пушкінська, 2-A, відкрився ТРЦ Nikolsky. Загальна площа торгівельного центру складає 106 тис. кв. м, торгова - 53 тис. кв. м. Всього у торгівельному комплексі розташовано близько 150 магазинів, ресторани, кінотеатр, боулінг, спортивний клуб та ін.

- Nikolsky - це торгівельний центр нового покоління. Тут встановлена єдина в Україні інтерактивна підлога, площею 100 кв. м, а також найбільший медіа фасад у Харкові, - говорить Максим Гаврюшин, операційний директор Budhouse Group.- Ми змогли зібрати унікальний пул орендарів. Упевнений, що ТРЦ Nikolsky стане одним з кращих торгівельних центрів України.

ТРЦ Nikolsky - один з найдорожчих проектів торгової нерухомості Харкова. Загальна сума інвестицій складає близько 110 млн євро, з яких 53,6 млн євро - кредит польського державного банку BGK. Термін повернення інвестицій - близько 8 років.

Budhouse Group - це одна з найбільших девелоперських компаній України, яка управляє трьома торгівельними центрами - ТРЦ Fabrika (Херсон), ТРЦ Lubava (Черкаси) і ТРЦ Forum (Львів), а також готелем Khortitsa Palace (Запоріжжя).

Коментарі зачинені