Weneedwork_A0_goriz_print_cut

Звернення Української ради торгових центрів і Асоціації рітейлерів України до власників ТРЦ і представників рітейлу

Представники Української ради торгівельних центрів та Асоціації рітейлерів України стурбовані епідемічною ситуацією в країні.

Разом з тим, кризові явища в економіці, спровоковані заборонами на діяльність підприємців, ставлять на межу виживання багато компаній та бізнесів.

22 квітня 2021 року пройшов круглий стіл з представниками всіх постраждалих від карантинних обмежень галузей бізнесу: рітейлу, комерційної нерухомості, готельного та ресторанного бізнесу, профільних асоціацій тощо. На зустрічі учасники заходу виробили загальний план дій щодо роботи бізнесу в період карантинних обмежень

З огляду на руйнівні наслідки карантинних обмежень для економіки та населення України: падіння ВВП та податкових надходжень, стрімке зростання безробіття, вирішили написати звернення та вимагати від Кабінету міністрів внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 р. і дозволити на рівних умовах працювати тим суб’єктам підприємницької діяльності, які належним чином дотримуються санітарних та епідемічних норм, незалежно від виду діяльності.

Також вирішили до моменту виконання вищезазначених вимог розпочати загальноукраїнську акцію “Ми хочемо працювати!”, до якої будуть залучені всі підписанти даної заяви.

Запрошуємо також взяти учать в акції “Ми хочемо працювати!”

Як це зробити?

  1. До 28 квітня на власних сторінках у соцмережах, сторінках ваших підприємств опублікувати анонс акції.
  2. Зробити фотографії ваших співробітників на фоні вивісок ваших підприємств з плакатами «Ми хочемо працювати!» і 28 квітня з 12.00 розмістити ці фото на ваших особистих сторінках і корпоративних сторінках в соцмережах із загальним хештегом #ми_хочемо_працювати . Розмістити на фасадах своїх компаній, підприємств, ресторанів, спортклубів, тощо банери «Ми хочемо працювати!»

 

Макети за посиланням: ТУТ.

Представники УРТЦ та асоціацій вважають, що тільки спільна взаємодія бізнесу допоможе подолати негативні наслідки в економіці.

#МиХочемоПрацювати!

#МиХочемоПрацювати

Коментарі зачинені