10 нових та 20 оновлених магазинів: у Фокстроті оголосили результати модернізації мережі

У 2021 році ритейлер електроніки та побутової техніки презентував 10 нових торгових точок та додав 20 магазинів до 47 вже оновлених. 

Так, на початку квітня ритейлер запустив новий об'єкт в Одесі — у ТРЦ FontanSky. У столиці за рік до наявних 20 відкрили ще чотири магазини: в ТРЦ Blockbuster Mall, ТРЦ РайON, ТРЦ Хіт Mall та ТРЦ Respublika Park. Також закріпили позиції у Харкові, збільшивши кількість магазинів до восьми: там Фокстрот відкрито у ТРЦ Nikolsky та Karavan Mall. 

Фокстрот в ТРЦ Хіт Mall

У грудні Фокстрот відкрив найбільший Фокстрот у Вінниці на вул. Коцюбинського, 78, а також нові магазини у Бучі в ТЦ Retail Park Bucha та у Чорноморську в ТРЦ Атмосфера. 

Кожен із цих магазинів отримав сучасне оформлення, продумане планування та розташування торгових полиць, розширення асортименту відповідно до ключових вимог формату. Під дахом «білого хаба» покупці можуть перевірити товар, розрахуватись за нього, скористатися додатковими послугами, а також забрати інтернет-замовлення, оформлене на foxtrot.ua. 

Фокстрот в ТРЦ Respublika Park

Оновлений дизайн після реформату отримали 20 магазинів бренду по Україні: у Дніпрі, Кропивницькому, Миколаєві, Житомирі та ін. З останніх — у Львові (вул. Стрийська,30, ТРЦ King Cross Leopolis), Червонограді (вул. Шевченка 5 А, ТЦ Кристинопіль), Тернополі (вул. Текстильна, 28, ТРЦ Подоляни), Черкасах (вул. 30-річчя Перемоги, 29) та Рівному (пр-т Миру, 10).

«У середньому кожен модернізований магазин додає +20-30% у товарообігу. Також зміни позитивно впливають на індекс здоров'я бренду та лояльність наших клієнтів», — зазначив CEO Фокстрот Олексій Зозуля.

Оновлений Фокстрот в ТРЦ King Cross Leopolis

Мережа Фокстрот — один із найбільших українських ритейлерів, що налічує 167 магазинів у 90 населених пунктах країни та інтернет-платформу foxtrot.ua. У 2019 році компанія оголосила про комплексне перезавантаження бренду, оновивши за два роки третину роздрібної мережі. 

Кількість клієнтів за цей період зросла на 30% і зараз становить 12,1 млн. Компанія першою на ринку ПТіЕ запровадила використання програмної каси за допомогою рішення компанії Checkbox (пРРО) у всіх роздрібних магазинах та в інтернет-магазині foxtrot.ua. За рік видача електронних фіскальних чеків замість паперових досягла 90% усіх продажів. Також було реалізовано можливість отримання техніки в кредит з використанням електронних документів з мобільного додатка «Дія», у тому числі із закордонним паспортом. 

Джерело