Amazon представила свій перший міні-універмаг у Великій Британії

Компанія запустила свій перший магазин формату Amazon 4-star store у Великобританії, в якому продаються лише товари, оцінені покупцями на чотири зірки або вище, та трендові товари, які не менше 4 тижнів займають провідні рейтинги за оцінкою «Задоволеність покупців».

Магазин відкрився в ТРЦ Bluewater, неподалік Дартфорда в графстві Кент.

Компанія запустила свій перший подібний 4-зірковий магазин, у якому продаються лише товари, оцінені покупцями на чотири зірки або вище у США в 2018 році. З того часу мережа онлайн-ритейлера невпинно зростає.

У повідомленні Amazon говориться, що магазин відображає те, що його клієнти регулярно купують, використовуючи дані свого онлайн-бізнесу, щоб дізнатися, які споживчі товари користуються популярністю у місцевих покупців. Менеджер магазину заявив, що товари оновлюються щотижня, спираючись на дані аналітики.

Енді Джонс, директор Amazon 4-star UK, сказав, що це «захоплююча віха» для роздрібного гіганта, який почав планувати відкриття магазинів ще до пандемії.

«Пандемія насправді не змінила наших планів. Ми бачили, що така модель магазину добре працює у торгівельних центрах США, тому відкриття нової точки в ТРЦ Bluewater стало логічним продовженням розвитку мережі», — прокоментував Енді Джонс.

Нагадуємо, нещодавно Starbucks та Amazon відкрили спільне кафе без продавців.

Джерело