«Епіцентр К» відкриє власні ТРЦ

Як повідомив директор з роздрібної торгівлі «Епіцентр К» Володимир Гончаров, компанія планує відкривати власні торгово-розважальні центри. Перший такий об'єкт побудують у Львові, поруч з ТРЦ King Cross.

«Ще йде розробка кінцевої планограми, тому називати площу і інші подробиці поки некоректно, але об'єкт буде дуже потужний», - заявив Гончаров.

«Звісно, наші плани не обходять стороною і столицю, хоча конкретну локацію назвати поки не можемо. Також тривають активні роботи по розробці формату ТРЦ в Харкові і Одесі», - розповів Гончаров. - «Крім того, ми думаємо над концепціями торгово-розважальних центрів в Дніпрі і Запоріжжі».

Вимоги до наповнення і зовнішнього вигляду майбутніх ТРЦ дуже високі, тому для роботи над об'єктами будуть залучені архітектори, які мають досвід створення схожих проектів.

«Це буде ТРЦ, не схожий на жоден вже наявний в Україні. Там будуть як всім відомі бренди, так і ті, яких на українському ринку ще не було. Найцікавіше - ми створимо особливі магніти, які ще ніде не представлені. Це зробить наші проекти дійсно унікальними», - повідомив Гончаров.

Джерело