Епіцентр заявив про відбудову усіх зруйнованих ТЦ

У перші місяці повномасштабної війни в Україні російськими окупантами було знищено три торгівельні центри Епіцентр — у Чернігові, Маріуполі та Бучі — загальною площею 59 157 кв. м. Ще два ТЦ — в Києві та Харкові — зазнали ушкоджень.

Проте компанія продовжує працювати там, де це безпечно для співробітників і здійснює торговельну діяльність, забезпечує необхідними товарами українців та активно допомагає ЗСУ, територіальній обороні, волонтерам.

«Мережа ТЦ Епіцентр обрала для себе курс економічного фронту країни. Ми обов’язково відбудуємо всі зруйновані торгівельні центри. А як символ національного відродження і пам’яті про захисників, висадимо алею червоної калини в Бучі», — заявили у компанії.

В Епіцентрі також зазначили, що хоча торгівельний центр у Бучі зруйнований, компанія знайшла можливість забезпечення місцевих жителів необхідними товарами. Епіцентр запустив мобільні центри видачі замовлень, що дозволить покупцям робити покупки на сайті epicentrk.ua отримувати їх у своєму місті.

З моменту запуску мобільні ЦВЗ виїжджали у Бучу та Ірпінь більше ніж тридцять разів. Найближчим часом у цих містах планують відкрити стаціонарні центри видачі.

«Сьогодні ми, як ніколи раніше, повинні продовжувати роботу на економічному фронті, підтримувати країну та допомагати нашим військовим, які кожного дня захищають нас на передовій. Ми обов’язково відбудуємо усі зруйновані торгівельні центри мережі Епіцентр, адже ми забезпечуємо людей вкрай необхідними товарами та послугами. Віримо і працюємо для перемоги», — заявила співзасновниця ТОВ «Епіцентр К» Галина Герега.

Наразі торгівельні центри Епіцентр та Нова Лінія працюють там, де можливо здійснювати торговельну діяльність і де немає прямої загрози для покупців та працівників. Оновлення роботи магазинів компанія публікує щодня на сайті.

Читайте також: У квітні до Сільпо повернулися 140 000 постійних клієнтів