Івано-Франківщина переходить у «червону» зону

Таке рішення ухвалила Державна комісія з надзвичайних ситуацій, повідомив Міністр уряду Олег Немчинов у своєму офіційному Telegram-каналі.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Івано-Франківської області запровадять із 00 годин 00 хвилин 24 січня 2022 року.

У «червоній» зоні зможуть працювати ТРЦ, кінотеатри, музеї, інші культурні та розважальні заклади, заклади громадського харчування, ринки, спортзали та басейни, якщо весь персонал та відвідувачі будуть повністю вакциновані. Водночас місцева влада може запроваджувати додаткові обмеження.

Наразі в регіоні перевищені показники більшості індикаторів, за якими визначають ситуацію з коронавірусом.Серед них: коефіцієнт виявлення випадків інфікування, рівень та динаміку госпіталізацій. Останній показник перевищує норму більш ніж удвічі.

З 30 грудня 2021 року всі регіони — «жовті». Водночас у деяких регіонах показники областей відповідають «помаранчевій» зоні. Цей рівень не передбачає посилення обмежень, але сигналізує про можливий перехід у «червону» зону.

18 січня у «помаранчевій» зоні було 4 області, 20 січня — сім, а 21 січня — вже вісім регіонів: Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Чернівецька та Чернігівська області.

Джерело