JYSK планує продовжувати діяльність і розвиток в Україні

Скандинавська мережа магазинів меблів і декору JYSK планує відкрити нові магазини у трьох торгових центрах, а також відновлює роботу точок, що призупинили діяльність.

До початку війни JYSK планував сягнути позначки у 100 магазинів в Україні до кінця 2022 року. Не дивлячись на воєнний стан та суттєві втрати від знищення та пошкодження магазинів, компанія продовжує поступово реалізовувати плани з розвитку мережі.

«За будь-яких обставин ми ставимо за ціль відновити роботу всіх магазинів, які працювали на початок військових дій. Скажу більше, на початок війни був запущений процес по відкриттю семи нових магазинів JYSK в різних куточках України. Не зважаючи на невизначеність воєнного стану, компанія вже зараз розглядає можливості по реалізації планів з відкриття частини з них», — розповідає керівник компанії Євген Іваниця.

Так, цього літа JYSK в Україні планує відкриття трьох магазинів — 16 червня у Львові (ТЦ Fabrik), в липні у Червонограді (ТЦ Майдан) та зовсім скоро у Рівному (ТЦ HAPPY mall). 15 червня відновив роботу магазин JYSK в ТРЦ Retroville у Києві. З 1 червня компанія відновила роботу магазину в Бучі (Retail Park Bucha), який до цього було відкрито 16 грудня 2021 року у форматі 3.0. Під час окупації магазин було повністю розграбовано, винесено товар, пошкоджено техніку та обладнання. Зокрема, пошкоджені скляні фасади, виламані двері до магазину тощо.

Читайте також: Які галузі рітейлу та які компанії найбільше втратили з початку російського вторгнення?

В JYSK підкреслюють, що роботу магазинів відновлено всюди, де це безпечно для покупців та співробітників компанії. Не працюють магазини мережі на окупованих територіях, а також ті, які зазнали суттєвих пошкоджень.

Втрати та плани відновлення

Минулого тижня по ТЦ Восторг у Харкові було завдано ракетний удар. Там менше ніж два місяці встиг попрацювати новий магазин JYSK. В торговому центрі відсутній вхід, пошкоджений дах, фасад. Загалом магазин вцілів і планується підготувати його до відновлення діяльності вже в липні. Чого не скажеш про магазин JYSK у Мелітополі, який хоч і цілий, але сильно розграбований — з магазину товар вивозять вантажівками.

Загальні втрати мережі поки не підраховано, адже в компанії зазначають, що на цей момент робити підсумки ще зарано. Втрати лише магазину в Бучі склали майже 8 млн грн.

«Є повністю знищені магазини в Гостомелі та Херсоні в ТРЦ Fabrika, є суттєво пошкоджені магазини в Одесі в ТЦ Riviera, у Києві в ТРЦ Retroville, Харкові в ТЦ Восторг, є розграбовані магазини в Бучі та Мелітополі, є магазини в зоні окупації — Нова Каховка, Мелітополь, Херсон. На цю мить ми говоримо про десятки й десятки мільйонів гривень втрат — і це лише собівартість втрачених товарних запасів», — коментує Country Manager JYSK в Україні.

Джерело