Компанія АЛЛО відновила роботу 240 магазинів у 114 містах

З початку війни, коли АЛЛО змушена була закрити 90% магазинів, компанія поступово відновлює діяльність. На початок травня вже працює 70% роздробу АЛЛО — близько 240 торгових точок у 114 містах України, у тому числі 28 магазинів у Києві.

Лише за останні два тижні квітня АЛЛО відновила роботу 22 магазинів — зокрема, у Харкові (п’ять магазинів) та Чернігові (два магазини). Також свої двері відчинили магазини у Броварах та Борисполі в Київській області та Дніпрорудному у Запорізькій області.

В березні та квітні компанія відкрила два абсолютно нові шоуруми — магазин АЛЛО у Конотопі, Сумська область, та розширений АЛЛО МАХ у новій концепції у Дніпрі, в ТРЦ Караван. Найближчими днями запускається магазин в Ірпені, Київська область. Триває робота щодо відновлення пошкоджених магазинів. Список магазинів оновлюється щодня та доступний на сайті.

Также в апреле АЛЛО возобновила прием онлайн заказов с доставкой в областях и городах Украины, где это физически возможно и безопасно. Онлайн заказ можно получить в работающих отделениях «Новой почты», адресной доставкой и доставкой на точки выдачи в магазинах АЛЛО (в некоторых городах). На сайте allo.ua можно заказать товар, который уже находится в оффлайн-магазине (click and collect). Также на сайте можно купить и товары торговцев маркетплейс: свою работу возобновили уже 800 партнеров.

Читайте також: Rozetka открыла магазины в Буче и Ирпене

До військового вторгнення росії в Україну група компаній «АЛЛО» налічувала 340 магазинів у 140 містах України. За словами Дмитра Деревицького, голови ради директорів ГК «АЛЛО», на початку війни для безпеки співробітників та клієнтів кількість працюючих точок було скорочено до 32, а також було закрито офіси на небезпечних територіях.

«Наразі все ще не працюють майже 100 магазинів: близько 30 з них — зруйновані чи пограбовані, решта перебувають на непідконтрольній території або у містах, де ведуться бойові дії, і є ризики для людей чи майна компанії. Все це призвело до збитків у кількасот мільйонів гривень. Проте вже зараз ми відновили роботу ⅔ роздробу, і у довгостроковій перспективі ми сподіваємось відновити довоєнну кількість магазинів», — зазначив Дмитро Деревицький.

Також компанія починає відновлювати звичайні для клієнтів послуги. Так, з 14 квітня АЛЛО відновила роботу програм лояльності АЛЛО Гроші та Fishka, ними можна користуватися як кожною окремо, так і двома одночасно.

Джерело