Магазини та ТРЦ, що відкрилися в Одесі у 2021 році

Незважаючи на карантинні обмеження, у 2021 році в Одесі кипіло торгове життя та з'являлися нові торгові точки. Про головні відкриття минулого року читайте нижче.

Decathlon

Влітку у торгівельному центрі Riviera Shopping City з'явився перший на півдні України магазин французької мережі спортивних товарів Decathlon. У павільйоні площею 3000 кв. м є товари для фізичної активності у 70 видах спорту. Тут можна придбати каяки, велосипеди, товари для настільного тенісу, САП-дошки та намети. Також у магазині є спеціальні зони, де можна протестувати товар, щоби переконатися в його справності.

Адреса: Південна дорога, 101-А, ТРЦ Riviera Shopping City.

«Банка»

А ось на Фонтанській дорозі у червні відкрився магазин zero waste («нуль відходів») «Банка». На думку авторки магазину Марії Яроцької, сміттям є будь-яка первинна упаковка, тому в «Банку» потрібно приходити зі своїми мішечками, судочками або коробочками. Втім, якщо відвідувач забув захопити з собою тару, продавець загорне покупку в папір або помістить її в банку.

В «Банці» можна придбати різні товари: від круп до побутової хімії та екологічних засобів гігієни. Також у магазині можна за 35 гривень здати на переробку пінопласт та тетрапак. Сплатити покупки в «Банці» можна лише за безготівковим розрахунком.

Адреса: Фонтанська дорога, 71-А.

H&M

В серпні у торгівельному центрі Riviera Shopping City відкрився сьомий в Україні та перший в Одесі магазин мережі шведського бренду одягу Hennes & Mauritz AB (H&M). У гігантському магазині площею 2 750 кв. м є відділи жіночого, чоловічого, підліткового та дитячого одягу, а також відділ товарів H&M HOME. Крім того, у H&M представлені лінійки спортивних товарів та одягу для вагітних. Для покупців у магазині облаштували лаунж-зону з диванами та столиком.

Адреса: Південна дорога, 1, ТРЦ Riviera Shopping City.

ТРЦ «Остров»

Наприкінці листопада у Новощепному ряду біля Привозу відкрилася друга черга торгівельно-розважального центру «Острів». Оновлений «Острів» складається з п'яти поверхів та паркінгу на 300 місць. На першому поверсі розташований супермаркет «Сільпо» у стилі Густава Клімта, а також банкомати, обмінник, магазини білизни та електроніки. Інші поверхи відведені під магазини зі спортивними товарами, одягом, а також розважальні зони.

Адреса: вулиця Новощепний Ряд, 2.

Джерело