McDonald's впроваджує систему для людей з порушеннями слуху

В десяти ресторанах McDonald's у Києві, Дніпрі та Одесі тестується система для людей з порушеннями слуху, аби вони могли спілкуватися з командою та клієнтами. Програма покликана долати бар’єри у спілкуванні та допомогти зрозуміти культуру людей, що погано чують або не чують зовсім.

Наразі понад 4% членів команди McDonald's — люди з інвалідністю, 64% з них — з порушеннями слуху, проте вони успішно працюють та будують кар'єру в компанії.

Система передбачає надання допомоги висококваліфікованих перекладачів жестової мови у режимі відеозв’язку у смартфоні або планшеті через окремий мобільний додаток, доступ до якого придбала компанія. Так, спочатку на планшеті людина показує жестовою мовою, а потім перекладач вголос перекладає іншому працівнику чи клієнту, що саме було сказано. І навпаки - проговорюючи вголос речення на планшеті, перекладач показує сказане жестовою мовою.

В основі системи - додаток, призначений як для короткотривалого спілкування двох осіб, так і для комунікацій великої кількості людей протягом тривалого періоду і забезпечує безпосередній обмін інформацією між працівниками під час зустрічей. Достатньо активувати сеанс групового жестового перекладу на планшеті, у результаті чого генерується QR-код. Далі кожній людині з порушеннями слуху достатньо відсканувати зображення, і переклад транслюватиметься на його смартфон.

Впровадження такої системи дає можливість людям з порушеннями слуху відчувати себе більш впевнено, адже їхня соціалізація відбувається швидше. А це означає, що працівники відчувають більшу приналежність до команди завдяки якісній комунікації.

McDonald's щорічно входить до переліку 100 найкращих роботодавців України. Компанія комплексно і системно працює над тим, щоб створити рівні можливості (у т.ч. кар’єрного зростання) для усіх своїх співробітників. Усі працівники компанії отримують соціальні гарантії, а з 2021 року впроваджено медичне страхування для всіх позицій.

Нагадаємо, McDonald's відкрив перший ресторан у Білій Церкві.

Джерело