На ярмарку біля ТРЦ Злата Плаза було зібрано 160 000 гривень для ЗСУ

19 червня на благодійному ярмарку зі підтримки рівненського ТРЦ Злата Плаза було зібрано 160 000 гривень для потреб ЗСУ.

У Рівному пройшов благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Місцем для його проведення було обрано локацію поблизу ТРЦ Злата Плаза.

Як розповідає керівниця громадської організації «ДАР» Вікторія Шинкаренко, досвід проведення подібних ярмарків у країнах Європи разом з Катериною та Світланою Марчук дав свої плоди для організації подібних акцій у Рівному. Зокрема, завдяки таким заходам у Європі їм вдалося придбати три антидронові рушниці вартістю 45 тисяч євро.

До ініціативи рівненських волонтерів доєдналися майстри та майстрині з усіх куточків України, привізши на ярмарок чимало поробок, смаколиків та сувенірів.

Окрім облаштованих наметів, в яких усі охочі мали змогу щось придбати, поряд було розгорнуто ще декілька локацій. Відвідувачі мали змогу долучитись до майстер-класів та флешмобів, а ввечері на учасників чекала музична програма.

Зібрані на ярмарку кошти будуть направлені на придбання антидронової рушниці.

Захід відбувся за ініціативи депутаток Катерини та Світлани Марчук, Вікторії Шинкаренко та за підтримки ТРЦ Злата Плаза.

Читайте також: Сільпо організує суботні ринки з продукцією українських фермерів в одному з київських ТРЦ