Новий «Сільпо» у ритмі фламенко

3 грудня у Білій Церкві відкрився новий супермаркет «Сільпо». Це вже четвертий магазин мережі у місті. Працюватиме він у ТЦ «Гермес» за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 40.

Площа нового «Сільпо» склала 2 660 кв. м. Дизайн магазину присвячено пристрасному та яскравому іспанському фламенко. Інтер’єр супермаркету наповнили червоні колони у вигляді дерев’яних віконниць, ілюстрації з танцівницями фламенко в яскравих пишних сукнях, а також важливий атрибут іспанського танцю — віяла.

Над відділом свіжих овочів та фруктів розмістився обов’язковий елемент фламенко — іспанська гітара. А над острівком «Власної кондитерської» та відділу гастрономії дизайнери створили плетений із ниток фріз, що нагадує традиційну хустку для іспанського танцю.

Тут працює рибний відділ, в якому є все – свіжа, копчена, солона рибка і навіть акваріум з устрицями. У м’ясному цеху йде підготовка м’яса, щоб гості могли втілити найрізноманітніші рецепти.

Для тих, хто не має можливості імпровізувати із приготуванням вдома, справжньою знахідкою стане відділ кулінарії із великим вибором готових страв. Їх можна замовити на виніс або скуштувати на місці, в кафе. Також в супермаркеті працює пекарня, у якій є як всім знайомі фірмові багети «Сільпо», так і випічка з тандира. А після покупок можна випити кави у кав'ярні Feel_trd.

У новому супермаркеті працюють 10 звичайних кас, 3 — табачні та 7 кас самообслуговування. Також діє доставка продуктів.

Джерело

One thought on “Новый «Сільпо» в ритме фламенко

Коментарі закриті.