Rozetka відкрила магазини у Бучі та Ірпені

Найбільший український онлайн-ритейлер Rozetka відновлює роботу магазинів та точок видачі товарів на деокупованій Київщині.

6 травня Rozetka відкрила магазин у Бучі, він став другим магазином на окупованих територіях після Ірпеня.

Найближчим часом на вітринах з'являться товари для невідкладних потреб: їжа, медикаменти, дитячі та зоотовари, косметичні та гігієнічні засоби тощо.

«Для нас відкриття у Бучі та Ірпені — символ великого бажання українців відроджувати життя. Наші магазини були розграбовані російськими військовими, у деяких вони буквально жили. На що перетворилися ці приміщення, складно описати. Але ми всі відновимо та зробимо краще. Хочу подякувати нашим клієнтам, які чекали цих відкриттів», — коментує Владислав Чечоткін, співзасновник Rozetka.

Читайте також: Rozetka змінює назву та відновлює роботу точок видачі

На початок травня Rozetka відновила роботу 180 точок видачі товарів у 55 українських містах. У звичний режим роботи повернулася значна частина точок онлайн-ритейлера у центрі, на півночі та на сході України. Зокрема, у Києві, Чернігові, Черкасах, Миколаєві, Сумах, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі. Стабільно працюють усі точки у західних регіонах: Львові, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях та Володимирі-Волинському.

Джерело