Siemens оголосила про вихід з російського ринку

В результаті введених санкцій проти рф німецький виробник, у якого в росії працюють 3 тис. осіб, зазнає €600 млн збитків.

Німецька промислово-технологічна компанія Siemens ухвалила рішення про вихід з російського ринку.

«Ми приєднуємося до міжнародної спільноти у засудженні війни в Україні та зосереджені на підтримці наших людей та наданні гуманітарної допомоги», — заявив головний виконавчий директор компанії Роланд Буш.

Керівництво компанії також відзначило, що діяльність Siemens в росії буде згорнута відповідно до всіх нормативних вимог та міжнародних санкцій.

За даними Siemens, у другому кварталі компанія зазнає €600 млн ($630,2 млн) збитків від знецінення та інших витрат після санкцій, накладених на Москву. Також компанія, що виробляє та обслуговує високошвидкісні потяги в росії, зафіксувала зниження виручки на €200 млн ($210 млн) через раніше введені санкції.

Наразі росія приносить близько 1% річного доходу Siemens, при цьому більша частина сучасного бізнесу пов'язана з технічним обслуговуванням та ремонтом високошвидкісних поїздів.

З початку весни поточного року Siemens призупинила міжнародні поставки до росії та білорусі. Наприкінці березня холдинг «Російські залізниці» отримав повідомлення про припинення договору купівлі «Сапсанів».

Читайте також: Lenovo, Xiaomi, TeamViewer та Shell: компанії продовжують згортати діяльність в рф