Свідоме знищення українського бізнесу: ТЦ «Барабашово» зазнав ворожих обстрілів

Внаслідок обстрілу російськими військами території торгівельного центру «Барабашово» знищено кілька десятків торгових об'єктів. Ще кілька десятків магазинів мають значні руйнування.

20 травня близько 20 години 25 хвилин один із окремих торгових майданчиків ТЦ «Барабашово» був обстріляний. Внаслідок удару спалахнула пожежа. Миттєво про займання були проінформовані підрозділи ДСНС. Бійці добровольчої пожежної дружини торгівельного центру разом із посиленою командою працівників сервісних служб прибули на місце займання протягом кількох хвилин і приступили до боротьби з вогнем. Невдовзі до них приєднались підрозділи ДСНС.

Завдяки злагодженій та професійній роботі добровольців та рятувальників, пожежу вдалося локалізувати вже о 21:20 годині. Остаточно займання було ліквідовано о 00:50 годині.

Внаслідок пожежі, фактично, знищено один із окремо розташованих торгових майданчиків. Жертв немає. Загальна кількість торгових об'єктів, які не підлягають відновленню, та загальна сума збитків встановлюються.

Профспілкові організації підприємців ТЦ «Барабашово» вже назвали цей обстріл «черговим актом тероризму проти українського бізнесу».

«Ворожі обстріли «Барабашово» — це свідоме знищення українського бізнесу. Це спроба змусити підприємців відмовитися допомагати ЗСУ та простим мешканцям виживати в нелюдських умовах цієї кривавої бійні. Та обстріл 20 травня для кожного з нас — лише додатковий аргумент в бажанні робити все можливе і, навіть, більше на шляху до нашої перемоги», — відреагували підприємські профспілки на обстріл «Барабашово».

Нагадуємо, нещодавно ТЦ «Барабашово» повідомив про відновлення роботи..