ТЦ в росії хочуть стягнути збитки та підняти оренду для нового McDonald’s

Власник петербурзького ТЦ «Смайл» й інші члени Російської гільдії керуючих та девелоперів почали звертатися до власника мережі колишніх ресторанів McDonald's в рф з вимогою розірвати договір оренди або змінити його умови у бік збільшення оплати.

Власники петербурзького торгового центру «Смайл» направили звернення до нового власника мережі ресторанів McDonald's у росії (нова назва «Вкусно — и точка») досудову претензію щодо розірвання договору оренди та стягнення збитків. Як причина вказано зниження виручки після 15 березня 2022 року, коли ресторан перестав працювати, та ризик її падіння під новим брендом. Власникам «Вкусно и точка» необхідно збільшити орендні платежі вдвічі, щоб зберегти за собою приміщення.

У компанії пояснили, що при розробці концепції ТЦ «Смайл» розраховував отримувати додатково 10% трафіку за наявності у складі ТЦ відомого бренду — це стало причиною того, що McDonald's орендував 323 кв. м «з вкрай низькою орендною платою».

Власники ТЦ вважають, що призупинення діяльності закладу не було форс-мажорною ситуацією, одночасно у листі вказують, що розміщення ресторану під новим брендом можливе за умови зміни розміру орендної плати та збільшення відсотка від обороту.

Нагадуємо, 12 июня в россии начали открываться рестораны McDonald’s под новым брендом «Вкусно — и точка».