ТРЦ Lavina виповнилося 5 років

1 грудня 2016 року ТРЦ Lavina вперше відкрила свої двері для відвідувачів. На честь річниці, на Facebook-сторінці торгівельного центру Lavina поділилася своєю статистикою за весь час роботи.

За 5 років ТРЦ відвідало понад 75 000 відвідувачів.

Найбільші площі торгівельного центру зайняли магазини Zara, H&M та Reserved, при чому загально площа об’єкту складає 127 000 кв. м.

На момент відкриття в Lavina Mall працювало 70 магазинів та 2 заклади харчування – «Крила» і «Франс.уа». Наразі в ТРЦ функціонує понад 400 торгових точок та понад 50 ресторанів і фудкортів.

Своє день народження вчора відсвяткував не лише ТРЦ, а й парк розваг Galaxy.

В перший день в Galaxy з 20 заявлених атракціонів працювали лише американські гірки, обертаючийся молот і лабіринти для дітей. Вже за рік популярність розважального центру значно зросла – у кінці 2017 «Галактику» щоденно відвідували понад 10 тис. гостей, а у вихідні – понад 15 тисяч.

Galaxy в день відкриття

З нагоди свята на території парку розваг обіцяють влаштувати особливу програму з аніматорами, майстер-класами, діджеєм та різними шоу. До того ж, на Facebook-сторінці Galaxy з цього ж приводу розігруються сертифікати на катання.