ТРЦ Nikolsky виповнився 1 рік

21 травня 2021 року у Харкові вперше відкрив свої двері ТРЦ Nikolsky.

Nikolsky став одним із найбільших та найсучасніших ТРЦ Харкова, а також одним із найдорожчих проєктів торгівельної нерухомості міста. Більше того, ще до відкриття ТРЦ встановив національний рекорд України — «Найбільша конструкція у вигляді купола на будівлі» (3200 кв. м).

На момент відкриття ТРЦ Nikolsky частка вільних торгових приміщень склала менше 3%. У день відкриття торгівельний центр відвідало 62 тисячі людей. За тиждень — більше 330 тисяч людей, за місяць — понад 1 млн осіб.

За доволі короткий час Nikolsky став «візитною карткою» Харкова з потужними компонентами шопінгу та дозвілля. Інтерактивна підлога, найбільший медіа-фасад у місті, унікальний пул орендарів з різних країн — все це зробило об’єкт торгівельним центром нового покоління, а також улюбленим місцем проведення часу для харків’ян та гостей міста.

Нагороди:

  • 2012 — Найкращий регіональний проєкт, City Awards;
  • 2013 — Найкращий регіональний проєкт, CP Awards;
  • 2021 — Відкриття року, RAU Awards.

На даний момент ТРЦ Nikolsky не працює. 9 березня у торгівельний центр влучила російська ракета. Наразі ведуться відновлювальні роботи. -1 поверх відкриється за два тижні.

Загальна площа ТРЦ Nikolsky становить 106 000 кв. м, торгова — 53 000 кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномісць. В торгівельному центрі працювало понад 150 магазинів, оператори фаст-фуду і ресторанів, найбільший у місті кінотеатр Multiplex та один з найкращих у Європі боулінг-клуб Lucky Strike. Загальна сума інвестицій в проєкт склала близько $124 млн.