ТРЦ Ocean Plaza у Києві припиняє роботу

Один із найбільших і найпопулярніших торговельно-розважальних центрів Києва Ocean Plaza повністю згортає діяльність. ТРЦ фактично закрився ще 24 лютого, однак на нульовому поверсі продовжував працювати продовольчий гіпермаркет «Ашан» та декілька магазинів.

25 липня на офіційній сторінці у Facebook «Ашан» повідомив про закриття гіпермаркету у зв'язку з припиненням роботи ТРЦ Ocean Plaza.

«Шановні клієнти «Ашан Либідська»! Відсьогодні магазин тимчасово не працюватиме. Адміністрація Ocean Plaza повідомила про припинення роботи торговельного центру», — йдеться у повідомленні «Ашану».

Окрім гіпермаркету в ТРЦ працювали, зокрема, магазин техніки та електроніки Алло Max і мережа товарів для тварин MasterZoo, а також декілька островків.

Чи планує «Ашан» згодом відновити роботу, невідомо. Те ж стосується і інших магазинів у ТРЦ. Прес-служба Ocean Plaza поки не коментувала остаточне закриття торговельного центру.

Найбільш ймовірна причина закриття — проблеми із власниками ТРЦ Ocean Plaza. Як відомо контрольний пакет акцій компанії, яка володіє Ocean Plaza, належить сім’ї та партнерам Аркадія Ротенберга, близького до президента рф олігарха. Детальніше про це читайте у матеріалі: Чому не відкривають столичний ТРЦ Ocean Plaza?