ТРЦ Ocean Plaza відновить роботу у серпні

Торговельно-розважальний центр Ocean Plaza в Києві знову відкриє двері для відвідувачів і відновить свою роботу після тривалої «паузи» з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Вже відома дата відкриття — 11 серпня.

Про це повідомляє видання Forbes.

Адміністрація ТРЦ розіслала орендарям листи, в яких закликала готуватися до відновлення роботи. Про порядок проведення робіт та ввезення чи вивезення товару адміністрація торговельного центру проінформує орендарів додатково.

Ocean Plaza повноцінно не функціонував від 24 лютого, і в стінах ТРЦ залишався працювати тільки нульовий поверх з низкою магазинів, а також супермаркет мережі «Ашан», але й він призупинив роботу з 25 липня.

Причиною «заморозки» об’єкту стала невизначеність з російськими власниками та можливість націоналізації.

Торговельний центр в 2012 році придбала у забудовника російська компанія «ТПС Недвижимость», одним з власників якої є Лілія Ротенберг, дочка олігарха Аркадія Ротенберга, наближеного до президента країни-агресорки путіна.

Відомо, що українська влада дійсно мала у планах націоналізувати ТРЦ Ocean Plaza, наразі в Офісі президента вирішують, як саме це зробити.

Топ-менеджер одного з магазинів у торговельному центрі розповідав журналістам, що керуючі об'єктом пояснювали тривалий простій Ocean Plaza високою вакантністю.

Так, до великої війни об’єкт був заповнений орендарями майже на 100%, зауважувала директор консалтингової компанії UTG Євгенія Локтіонова. Як розповідає колишній директор київського ТРЦ, 60% з них відмовилися працювати в компанії з російським корінням.

Читайте також: Робота торговельних центрів під час тривоги: як це має відбуватися відповідно до закону