ТРЦ «Злата Плаза» розірвав співпрацю з російським брендом

Рівненський ТРЦ «Злата Плаза» достроково розірвав договір оренди з магазином одягу Oodji.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор торгівельно-розважального центру Олександр Оверчук. Магазин роботу не відновить.

«Не дивлячись на те, що компанія платить податки в Україні та забезпечує роботою українців, все ж бренд має операційну приналежність до російського ринку. Після подій 2014 року багато російських компаній здійснило перереєстрації в різних країнах, щоб мати можливість працювати в Україні. Сьогодні не може бути місцю до жодних компромісів. Крок за кроком здійснюємо зачистку на економічному фронті, жодної гривні від і для пов’язаних з агресором компаній», — написав Олександр Оверчук.

Читайте також: В ТРЦ «Злата Плаза» пройшов курс домедичної допомоги для працівників

Він додав, що з 2015 року відмовили у співпраці з Ostin, який зараз планує змінити вивіску, що вже робить російський «Спортмастер». Обидва бренди досі працюють у Рівному. Олександр Оверчук закликав партнерів й колег з інших міст долучатися до ініціативи.

15 березня Oodji Україна у Facebook опублікували повідомлення про те, що у них ліквідація та розпродаж товару у зв’язку з закриттям магазинів й через припинення співпраці з брендом на ринку України.

«Не дивлячись на те, що бренд має юрисдикцію Люксембурга, ми усвідомлюємо його операційну приналежність до російського ринку. Саме тому, було прийнято рішення про припинення співпраці з брендом. З початку війни й до теперішнього моменту, ми активно донатимо товар бренду на допомогу військовим, волонтерам та тим, хто його потребує», — йдеться у повідомленні.

У тексті також йдеться, що ліквідовуючи товар, вони продовжують надавати роботу, сплачувати податки й виконують зобов’язання перед українським контрагентом.

Джерело