В Амстердамі відкрився флагманський магазин H&M у новій концепції

Після капітального ремонту в Амстердамі знову відкрився флагманський магазин H&M, розташований на жвавій торговій вулиці міста Калвестраат.

У новій концепції магазину H&M упор зроблений на екологічність та переробку/оновлення б/в одягу. У магазині покупці можуть взяти напрокат одяг як з нових модних колекцій, так і з тих, що вже вийшли з обороту. Також у магазині розташований відділ ремонту старих речей, куди можна принести куплений раніше одяг компанії, відремонтувати його, перешити або навіть використати для створення нової речі.

До того ж, у магазині встановлено «розумні баки для сміття» з інформаційними цифровими екранами для збору старого одягу, який надалі буде передано на переробку.

Ще один акцент у магазині зроблено на використання різних елементів, що наголошують на місцевому колориті. Відвідувачі можуть придбати або доповнити одяг, прикрашений принтами від художників, талановитих дизайнерів та патернів із музеїв Амстердама. Також в асортименті H&M можна знайти речі від місцевих незалежних брендів, зокрема Shop Ateljé та Atelier des Femmes.

Джерело