У серпні планується відкрити 75% площі ТРЦ Retroville

20 березня ТРЦ Retroville зазнав пошкоджень через бойові дії, а 15 червня вже частково відновив роботу.

Як повідомила Рената Якубченієне, генеральний директор ТРЦ Retroville, у інтерв’ю виданню CP, з 15 червня відновили роботу понад 15 орендарів. Серед них: Terranova, JYSK, New Balance, Famo, DUNA, VOVK, OSCAR, CallagHan, Formenti, SKECHERS, Vizhital, Sarto Grange, Athletics, CaseHub («острів»), обмін валют, «Зроби Сам» («острів»), PRO Espresso та Coffeelat.

Наразі ТРЦ, у зв’язку із воєнним станом, а також комендантською годиною, працює з 10:00 до 19:00. Деякі послуги, такі як паспортний сервіс і сервісний центр МВС України, працюють за окремим графіком.

Відновлювати торговельний центр почали одразу, щойно з'явилася можливість. Було виконано величезну роботу з прибирання та розчищення території, до якої в тому числі приєдналися багато волонтерів. Потім відбувалося відновлення найменш постраждалої частини торговельно-розважального центру, щоб можна було відкрити його для відвідувачів.

«Паралельно проводяться відновлювальні роботи по всьому ТРЦ, щоб уже на початку серпня відкрити 75% його площі разом із ключовими брендами, кінотеатром, фуд-кортом, розважальними дитячими комплексами, а також супермаркетом Novus», — розповідає Рената Якубченієне.

За її словами, усі питання щодо оренди обговорюються й узгоджуються індивідуально з кожним орендарем.

«У всіх дуже різні ситуації та можливості продовжувати співпрацю. Ми намагаємося знайти баланс і партнерський підхід, йдемо назустріч орендарям. У цьому питанні ми дуже гнучкі та націлені на співпрацю», — зазначає генеральний директор ТРЦ Retroville.

Збитки від ракетного удару по ТРЦ Retroville оцінюються в 60 мільйонів євро.