У київському ТРЦ Gulliver встановили найбільшу 3D-інсталяцію в Європі 

Новий проект присвячений восьмому дню народження Gulliver і темі космосу. Унікальне 3D-шоу щодня транслюватиметься на екранах з 19:00 до 22:00 кожні півгодини.

Інсталяція була розроблена компанією Expolight, яка спеціалізується на світловому дизайні в Україні. Фахівці компанії зуміли створити оптичну ілюзію з глибиною зображення, що створює «вау-ефект».

«Майже чотири місяці ми працювали над тим, щоб відтворити на екрані ілюзію об'ємних вильотів незвичайної геометричної форми. Брали до уваги усі особливості екрану, аналізували ракурси і знайшли оптимальну точку, з якої кадр буде виглядати максимально вдало», - розповів засновник компанії Микола Кабулка.

Завдяки проекту всі кияни та гості столиці зможуть побачити «тривимірне» зображення без допомоги 3D-окулярів. Зачаровує й те, що інсталяція супроводжується звуковими ефектами.

«Спочатку ми хотіли, щоб величезні світлодіодні екрани стали невід'ємною частиною архітектурного дизайну будівель, зараз ми розуміємо, що створюємо шоу світового рівня, в якому задіяні найсучасніші технології», - каже Тетяна Атаджанова, PR-директор ТРЦ Gulliver. - «Схожу технологію використовували в Південній Кореї, коли на рекламному екрані в Сеулі показали гігантську анаморфну ілюзію« Хвиля ». Наші екрани в три рази більше сеульских, це означає, нам є куди розвиватися. До речі, ми з партнерами вже працюємо над створенням програми, яка дозволить взаємодіяти з цією інсталяцією за допомогою смартфона».

Для отримання максимального ефекту глибини зображення, «космічне шоу» необхідно дивитися під певним кутом. Для цього організатори відзначили кращі місця спеціальними наклейками.

Джерело