У «червону» зону потрапила ще одна область

Слідом за Івано-Франківщиною до «червоної» зони переходить Рівненська область.

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 25 січня.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Рівненської області буде встановлено з 00 год 00 хв 27 січня 2022 року.

Як зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, в регіоні спостерігається перевищення ознак епідемічної небезпеки за двома ознаками.

«Перше — це коефіцієнт виявлення позитивних випадків серед усіх протестованих. Динаміка за цим показником коливається в межах 20-22%. А також рівень зростання загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженими та підозрілими випадками коронавірусної інфекції протягом останніх семи днів на 100 тис. населення збільшився майже на 40% і зараз становить 93,1%», — зазначив Міністр.

В регіоні застосовуватимуться ті ж самі обмежувальні протиепідемічні заходи, що й на Івано-Франківщині: ТРЦ, кінотеатри, музеї, інші культурні та розважальні заклади, заклади громадського харчування, ринки, спортзали та басейни працюватимуть за умови 100% вакцинації персоналу та відвідувачів.

Джерело