У Куала-Лумпурі відкрився перший ТРЦ для малого бізнесу

ТРЦ Malaysia Grand Bazaar об'єднує понад 200 орендарів, що спеціалізуються з продажу місцевих автентичних товарів.

У столиці Малайзії відбулося відкриття першого ремісничого торгівельного центру Malaysia Grand Bazaar. Комплекс загальною площею близько 9300 кв. м розташований у районі Букит Бінтанг і об'єднує понад 200 торгових площ у форматі від 10 до 100 кв. м.

Орендарями Malaysia Grand Bazaar виступають місцеві підприємці-початківці, які можуть представити широкому загалу продукцію власного виробництва, а також ремісничі вироби ручної роботи та автентичні страви місцевої кухні.

Malaysia Grand Bazaar є частиною проєкту Bukit Bintang City Centre з регенерації Куала-Лумпура поряд з іншими великими проєктами — Lucentia Serviced Residences, The Stride strata office та Mitsui Shopping Park LaLaport.

«MGB був розроблений, щоб забезпечити спеціалізовану платформу для ремісників, мікро-брендів, стартапів та арт-підприємців для розширення їхнього бізнесу у фізичній роздрібній торгівлі», — прокоментував CEO BBCC Development Sdn Bhd Лоу Тіам Чін.

На відміну від інших торгівельних центрів, Malaysia Grand Bazaar пропонує своїм орендарям оренду площ у центрі міста за доступними ставками, а також надає маркетингову підтримку та повністю обладнані для торгівлі приміщення. Крім того, орендарям пропонується продавати свою продукцію через MGB на міжнародних майданчиках Amazon, Ebay та Etsy.

«Наша мета — стати «інкубатором» для місцевих брендів, щоб охопити велику клієнтську базу, розмістившись у престижному місці, яке може залучити як місцевих жителів, так і туристів», — зазначили в компанії.

Основними групами орендарів нового ТЦ є продавці місцевих товарів — одягу та аксесуарів, предметів мистецтва, ювелірних виробів, предметів інтер'єру, а також продуктів харчування. Концепцією також передбачено створення простору площею 370 кв. м для проведення тематичних заходів, культурних вистав та громадських акцій.

Читайте також: Вихід зарубіжних брендів з росії призвів до масового розпродажу торгівельних центрів