У Lansing Mall відкрився безкоштовний магазин

У торгівельному центрі Lansing Mall, розташованому у містечку Дельта Чартер, штат Мічиган, нещодавно відкрився магазин Freetail. У новому магазині все безкоштовно.

Магазин Freetail був створений організацією Cardboard Prophets, яка допомагає безпритульним та всім, хто потребує підтримки.

«У нас є їжа, предмети особистої гігієни, корм для собак, дитяче харчування, підгузки, і все це ми віддаємо безкоштовно», — розповідає Майк Карл, засновник Cardboard Prophets.

Кожен товар у магазині має свою етикетку, як при звичайному шопінгу. Майк Карл вважає, що це вселяє в людей надію і вони почуваються більш повноцінними.

«Людям просто потрібна надія, особливо під час свят. Ми повинні ставитися з розумінням до тих, хто опинився у складній ситуації, та допомагати їм. Адже дуже важливо дарувати добро», — вважає засновник Freetail.

Карл розуміє, що означає бути безпритульним, тому можливість відкрити безкоштовний магазин багато для нього означає. Магазином управляють волонтери, які розділяють світогляд Майка.

«Люди приходять і кажуть: «Дякую за те, що ви робите». І це — найголовніша нагорода», — каже Еллен Вілер, одна з волонтерів.

Кожен бажаючий може пожертвувати свій одяг чи інші речі. За словами Майка, найбільшою потребою є підгузки.

Джерело