В ТРЦ Cherry Mall відновили роботу практично усі орендарі, які працювали до війни

ТРЦ Cherry Mall, перший професійний торговельний центр у Вишневому, продовжує підтримувати економіку України й повідомляє про відновлення роботи майже усіх орендарів, що працювали до початку війни.

Відновлення повноцінної роботи ТРЦ розпочалося на початку червня. Але частково торговельно-розважальний центр працював уже з 15 квітня. Першопрохідниками стали магазин товарів для дітей Антошка, український fashion-рітейлер Stimma, паспортний сервіс ДП «Документ».

Наразі вже відновили роботу практично всі орендарі, які працювали ще до війни. 9 червня запустили дитячий парк Play&Jump та кінотеатр Лінія Кіно. Серед інших великих операторів відкрилися Фокстрот, Алло, Будинок Іграшок, ресторан KFC. Найближчим часом також планує відновити роботу Sport Life. На фуд-холі вже задіяно 600 кв. м простору. Вже працює два оператори з трьох — піцерія 1708 Pizza di Napoli та бургерна Beef Burger. Обговорюється також можливість та терміни відкриття проєкту Львівські Круасани.

«З усіма орендарями, які вже відновили роботу, ми погодили пільгові умови на перші місяці роботи. Такі ж привабливі умови ми готові запропонувати і всім майбутнім орендарям нашого ТРЦ», — зазначає керуюча ТРЦ Cherry Mall Анна Литвина.

Читайте також: Тенденції на ринку оренди нерухомості під час війни

Джерело