У Вінниці збудують мультифункціональний комплекс з торгівельним центром

У Вінниці на місці непривабливої будівлі панельного готелю «Південний Буг» зведуть мультифункціональний комплекс під назвою «BOGUN City». Це масштабний проект, аналогів якого в Україні ще немає, оскільки в цьому комплексі поєднано абсолютно усе, що потрібно для бізнесу, роботи та життя в одному місці.

Деталями будівництва поділився директор компанії «Агро Дельта Плюс» Назар Остапенко.

У 2019 році готель «Південний Буг» був виставлений на аукціон та отримав нового власника. Торги за об'єкт у січні 2020 року виграла компанія «Агро Дельта Плюс». За майновий комплекс готелю новий власник заплатив 40,956 млн гривень при стартовій ціні 33 в млн.

Вибір підрядника для демонтажу готелю було проведено на тендері, який виграла компанія «Техбудмеханіка-Спецпроект» з Києва. Ця компанія вже відома вінничанам по демонтажу м'ясокомбінату біля залізничного вокзалу, на місці якого було збудовано новий будівельний гіпермаркет «Епіцентр».

Демонтаж будівлі планують завершити до кінця 2021 року, а навесні на місці «Південного Бугу» розпочнеться масштабне будівництво нового комплексу «BOGUN City».

Яким буде «BOGUN City»

Проект нового мультифункціонального комплексу готувала архітектурна майстерня Олександра Коротких.

Комплекс буде збудовано таким чином, що в ньому можна буде жити, працювати та відпочивати, не покидаючи його території. Вийде таке собі місто в місті, з усією необхідною інфраструктурою, виконаною за всіма стандартами будівельної індустрії.

«BOGUN City» буде мати чотири башти на 21, 17, 14 і 10 поверхів, які з'єднані між собою величезним триповерховим торгівельно-розважальним центром і підземним паркінгом на 165 автомобілів. Поруч з комплексом також розміститься наземний паркінг на 85 авто.

У торгівельно-розважальному центрі планується відкрити великий мережевий супермаркет, магазини та бутіки, аптеки, відділення банків, фітнес-центр та СПА-салон, басейн, ресторани, фуд-корт та все-все-все, що може знадобитися сучасному жителю комплексу для комфортної життя. На третьому поверсі ТРЦ планується також організувати відкриті майданчики із зеленими насадженнями.

Перша вежа комплексу заввишки 21 поверх включатиме бізнес-центр з офісами та конференц-залами, а також готель.

У трьох інших вежах висотою 17, 14 та 10 поверхів розмістяться житлові апартаменти.

Будувати «BOGUN City» почнуть на початку 2022 року і планується, що вже через 2 роки комплекс прийме перших своїх мешканців та відвідувачів.

Джерело