У Запоріжжі російська ракета влучила в ТРЦ Аврора

25 травня близько 5-ї години ранку російські війська завдали ракетного удару по Запоріжжю. Було випущено чотири крилаті ракети, одна з яких влучила у торгівельний центр.

Про це повідомив речник ЗОВА Іван Арєф'єв.

«Сьогодні зранку ворог відкрив вогонь по Запоріжжю. Прилетіло чотири ракети, одну було збито в повітрі. Зазнала суттєвих пошкоджень цивільна інфраструктура міста в Шевченківському та Олександрівському районах», — зазначив він.

Зокрема, одна з ракет поцілила в ТРЦ Аврора, який розташовано у центрі міста. За словами генерального директора торгівельного центру Валентина Сотнікова, ракета влучила в поверх, де було розташовано кінотеатр та кафе. Внаслідок удару сталася пожежа, були пошкоджені третій та четвертий поверхи.

«ТРЦ Аврора зазнав великих пошкоджень, але жертв немає. Сама будівля торгівельного центру ціла, коробка ціла, але всередині дуже значні руйнування, знищено дах. Потрібно багато грошей, аби все відновити», — прокоментував Валентин Сотніков.

Він також додав, що останнім часом ТРЦ не працював через плановий ремонт в супермаркеті, розташованому на першому поверсі, але більшість магазинів були наповнені товаром та готувались до відкриття.

Уся цивільна інфраструктура, що знаходилася біля ТРЦ Аврора, куди потрапив снаряд, зазнала пошкоджень — через ударну хвилю у будинках вибило вікна, подекуди повилітали віконні рами.

Читайте також: Свідоме знищення українського бізнесу: ТЦ «Барабашово» зазнав ворожих обстрілів