Волонтерські ініціативи хмельницького ТРЦ Оазис

ТРЦ Оазис працює не лише на економічному, а й на культурному фронті, забезпечуючи підняття бойового духу хмельничан та гостей міста, а також підтримуючи ЗСУ.

Усі благодійні заходи ТРЦ Оазис були організовані спільно з волонтерами ГО «Захист — об'єднання волонтерів» та ГО «Мистецька сотня «Гайдамаки».

20 квітня виступала Марини Круть, на заході було зібрано 8 093 грн, які будуть використані на закупівлю тепловізора для передової.

28 квітня відбувся виступ трьох артистів — Kate Soul, Антона Вараниці та Івана Варави. Артистам вдалося зібрати 9 341грн, кошти пішли на купівлю автомобіля для захисників, який було передано наступного ж тижня.

6 травня на гостей ТРЦ чекав масштабний виступ Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру, на якому було зібрано суму в 10 834 грн та використано на закупівлю одягу для бійців

А 7 травня знову виступали троє талановитих артистів — Антон Вараниця, Kate Soul та гість із Харкова Олексій Копилов. Зібрані кошти — 5 881 грн — також було витрачено на одяг для українських захисників на передовій.

До того ж, 13 травня планується благодійний концерт за участі хмельничанки YanaSvoya та гостей із Харкову — дуету De Light Live Duo.

Захід пройде о 16:00. Усі зібрані кошти під час концерту будуть витрачені на потреби Збройних Сил України.

Читайте також: В черкасском ТРЦ DEPO’t center открыли художественную выставку