У чернігівському ТРЦ Hollywood mall відкрився магазин ARBER
Листопад 2025 року для чернігівського ТРЦ Hollywood mall ознаменувався новинами про посилення пулу орендарів.
Так, днями в ТРЦ відбулося урочисте відкриття нового магазину ARBER, який розмістився на площі 92 кв. м на 1 поверсі, розповіли УРТЦ в пресслужбі Hollywood mall.

Простір оформлений у фірмовому стилі бренду та презентує широкий асортимент чоловічого й жіночого кежуал одягу для формування повноцінного образу: піджаки та брюки, пальта, верхній одяг, трикотаж, взуття та аксесуари.
Відкриття ARBER у Чернігові стало черговим кроком у розширенні мережі бренду в Україні — сьогодні вона налічує понад 50 магазинів по країні.
ARBER – провідний український модний бренд з 1990 року, з найбільшою мережею магазинів та власним виробництвом одягу.

ARBER створює неперевершений елегантний стиль якісного одягу для чоловіків та жінок, поєднуючи сучасні дизайнерські ідеї з класичними елементами. Особлива увага приділяється вибору тканин, фактур і кольорів для створення сучасних моделей одягу, що пропонують широкий вибір стилів.

За даними пресслужби ТРЦ, до завершення року, відкриються ще два нових магазини.
Читайте також: Стійкість у часи тривог: як чернігівський ТРЦ Hollywood Mall працює з воєнними викликами та залучає нових орендарів
З питань оренди площ в ТРЦ Hollywood Mall звертайтеся за телефоном: 050-620-31-76.
Найпопулярніші пости і сторінки
- Новини - Українська Рада Торгових Центрів
- У ТЦ Олді в Житомирі відкриється магазин Sinsay
- Zara повернулась. Як відновлення роботи Inditex сприйняли різні гравці українського ринку
- Українська Рада Торгових Центрів
- Українці все частіше обирають якісний текстиль місцевих виробників (дослідження)
- У ТРЦ City Center відкрилися нові магазини міжнародних мереж New Balance та Diverse
- Залучають студентів та жінок. Через війну будівельна галузь України потерпає від кадрового голоду
- Компанії Esprit подали заяви про банкрутство
- У Європі з'явиться перший магазин "міської мобільності" - що це
- В "АТБ" прокоментували бронювання працівників від мобілізації

