Про нас

Ми

Українська Рада Торгових Центрів (УРТЦ) є некомерційною організацією, яка об'єднує ключових учасників ринку торговельної нерухомості: власників і девелоперів торгових центрів, а також компанії, пов'язані з будівництвом і обслуговуванням ТРЦ.

УРТЦ заснована в 2020 році. Головними завданнями УРТЦ є: просування ролі торгових центрів в економічній і соціальній сфері життя суспільства, лобіювання інтересів галузі на рівні уряду, стандартизація ринку відповідно до світових норм, нетворкінг учасників ринку, проведення досліджень та ін.

Індустрія торгових центрів - це важлива частина української економіки та інфраструктури - галузь, яка дає робочі місця, інвестиції в економіку країни, створює сучасну інфраструктуру торгівлі, послуг, дозвілля і унікальний споживчий досвід. Галузь надає більше 450 тис. Робочих місць тільки в торгових центрах, а частка галузі в роздрібному товарообігу країни становить понад 25%.

Торгові центри надають великий вплив на супутні сфери - будівництво, консалтинг, професійні послуги, банки та ін. Український ринок торгових центрів складається з 5 мільйонів квадратних метрів корисних площ в більш ніж 300 об'єктах. У найближчі роки в індустрію буде інвестовано ще більш 5 млрд доларів і з'являться близько сотні нових ТЦ.

Ми також представляємо український ринок торгових центрів в Європі, сприяємо обміну досвідом і залученню інвестицій.

Наша Місія

Наша місія - забезпечувати професійний розвиток галузі торгової нерухомості в Україні як важливої складової в соціальному і економічному житті суспільства, в тому числі і через ефективний діалог з органами державної влади на вищому рівні.

Як члени Міжнародної Ради Торгових Центрів і представники Європейської Ради Торгових просторів в Україні, ми інтегруємо український ринок торгових центрів в світове професійне співтовариство.

Наші Цінності

Партнерство

Ми вибудовуємо відкриті партнерські відносини між компаніями-членами УРТЦ, між бізнесом та органами влади. Ми завжди прагнемо вирішувати питання, що виникли предметно, прямим і справедливим чином.

Чесність та прозорість

Ми цінуємо нашу репутацію та послідовні в наших діях. Чесність та прозорість є для нас основою будь-якої взаємодії.

Сервіс

Ми прагнемо забезпечувати високий рівень сервісу, сповідуємо проактивний підхід та завжди націлені на досягнення результатів.

Розвиток

Ми працюємо на користь розвитку членів УРТЦ, галузі та країни загалом. Ми прагнемо впроваджувати інноваційні підходи та високий рівень стандартів у індустрії торгової нерухомості.

Повага

Ми з повагою ставимося до наших членів, партнерів та учасників ринку. Найвищою цінністю для нас є людина, її права, здоров'я та безпека.