McDonald’s може відкрити заклад на площі Ринок у Львові: що відомо

Мережа McDonald's відкриє ще один заклад у Львові на місці колишнього ресторану "Під Левом".

Про це повідомляє ZAXID.NET, посилаючись на власні джерела, проте фіційно відкриття закладу на цій локації ще не анонсували.

Заклад запрацює на площі Ринок, 20 на першому поверсі кам’яниці №20. Зараз приміщення закриті на реконструкцію, а на вході – банер.

mcdonaldʼs | 1

У 2019 році приміщення колишнього ресторану викупила компанія Dragon Capital за 116 млн грн. Компанія купила підвал, який займав площу одразу трьох суміжних камʼяниць, та перший поверх будинку №20. Загалом – 945 кв. м.

Львівська міська рада у 2021-му продала приміщення другого, третього та четвертого поверхів на пл. Ринок, 20 колишньому прикордоннику Назарію Присяжнюку за майже 4 млн грн.

Влітку 2022-го на першому поверсі запрацювали заклади "Остання барикада" та фудхол GastroFamily Market, проте обидва зачинилися у грудні 2023-го.

Читайте також: McDonald’s відкрив новий заклад на Київщині (фото)

Новий заклад McDonald's на площі Ринок стане вже 13-м рестораном мережі у Львові.