Starbucks тимчасово закриє всі ресторани у Кореї на тлі маркетингового скандалу
Starbucks закриє всі магазини в Кореї о 15:00 22 червня для проведення навчання персоналу з питань історичної обізнаності та соціальної чутливості через негативну реакцію громадськості на рекламну кампанію мережі.
Про це повідомив оператор Shinsegae Group, пише Reuters.
Підконтрольна Shinsegae компанія E-Mart, якій належить Starbucks Korea, запустила акцію з термочашкою "Tank Day" ("День танка") у річницю повстання в Кванджу 18 травня. Саме цього дня у 1980 році військова влада використала війська та танки для придушення продемократичних протестів.
Назва Tank Day викликала обурення, адже її розцінили як асоціацію з кривавим придушенням. Також у рекламі використали корейський вигук "так" – звук удару об стіл. Це викликало обурення, адже слово пов’язане з іншою трагедією 1987 року, коли затриманий студент-активіст помер від переляку, коли поліцейський "вдарив по столу". Проте насправді тоді хлопця закатували.
Після цього мережа зіткнулася з критикою та зазнала значного падіння продажів.
Група повідомила, що співробітники штаб-квартири та керівники підрозділу E-Mart пройдуть однакове навчання 17 червня у внутрішньому навчальному центрі групи, тоді як голова Shinsegae Чун Йон-джин та генеральні директори дочірніх компаній візьмуть участь в окремій сесії 24 червня.
В Shinsegae заявили, що цей крок відображає серйозність, з якою вона ставиться до нещодавнього маркетингового скандалу, та прагнення запобігти його повторенню. Раніше Чун публічно вибачився за цей скандал.
Лекція з історичної обізнаності, яку проводить професор історії з Університету Сунґкюнван, розгляне основні події сучасної та новітньої історії Південної Кореї з 1950-х років та обговорить, як їх слід розуміти, йдеться у повідомленні. Окремий тренінг із соціальної чутливості, проведений професором соціології того ж університету, розглядатиме, як компанії повинні враховувати соціальні питання, такі як історія, праця, гендер та права людини, у маркетингу та іншій корпоративній діяльності.
Також Starbucks Korea планує переглянути процедури затвердження маркетингових пропозицій, зокрема запровадити контрольний список соціальної чутливості.
Читайте також: Колишній супермаркет у США перетворили на бібліотеку (фото)
Компанія заявила, що це буде перше дострокове закриття закладів по всій країні з моменту відкриття мережі в 1999 році. Станом на кінець 2024-го Starbucks Korea мала понад 2000 магазинів. За даними компанії WISEAPP, за кількістю платежів клієнтів ця кавова мережа перше місце в країні.
Джерело фото: unsplash
Найпопулярніші пости і сторінки
- Новини - Українська Рада Торгових Центрів
- У ТЦ Олді в Житомирі відкриється магазин Sinsay
- Zara повернулась. Як відновлення роботи Inditex сприйняли різні гравці українського ринку
- Українська Рада Торгових Центрів
- Українці все частіше обирають якісний текстиль місцевих виробників (дослідження)
- У ТРЦ City Center відкрилися нові магазини міжнародних мереж New Balance та Diverse
- Залучають студентів та жінок. Через війну будівельна галузь України потерпає від кадрового голоду
- Компанії Esprit подали заяви про банкрутство
- У Європі з'явиться перший магазин "міської мобільності" - що це
- В "АТБ" прокоментували бронювання працівників від мобілізації

