Музей у ТРЦ: Злата Плаза та Рівненський обласний музей об’єдналися в унікальний проэкт

«Рідне.Рівне Рідна.Країна» — унікальний проэкт-колаборація між ТРЦ Злата Плаза та Рівненським Обласним Краєзнавчим Музеєм, присвячений Дню Незалежності України та Дню міста Рівного.

У рамках проэкту у приміщенні торгово-розважального центру представлено 10 виставкових інсталяцій, створених на основі музейних предметів із колекції Краєзнавчого музею (більшість з яких експонуватимуться вперше).

Кожна з 10 інсталяцій представляє історію видатних рівнян, які творили Рівне та Українську незалежну державу кожен своїм способом. Головним експонатом проекту є представлений у приміщенні ТРЦ жовто-блакитний прапор, саме той, який 9 квітня 1990 року було встановлено на флагштоку поблизу тодішнього Будинку одягу, перший український прапор, встановлений у Рівному.

До проекту приєдналися орендарі торгового центру – LC WAIKIKI, MAVI, Boudoir, Happy Shop, Muzzon, Organic Live, Книголенд – які розмістили історії у своїх магазинах.

Проэкт триває з 20 серпня 2022 року до 10 вересня 2022 року. В рамках проекту планується проведення екскурсій, відвідати які можна буде за попередньою реєстрацією.

Читайте також: Дніпровський ТРЦ Караван проводить благодійну виставку-продаж до Дня Незалежності