“Не поставили розвиток на паузу”: JYSK інвестував 800 млн грн у мережу з початку війни

Скандинавська мережа магазинів JYSK з початку повномасштабного вторгнення інвестувала 800 млн грн у розширення мережі та оновлення магазинів в Україні. 

Про це розповів Country Director "JYSK Україна" Євген Іваниця у бліцінтерв’ю Delo.ua.

За його словами, з початку повномасштабної війни компанія свідомо інвестує у розвиток мережі та сервісу, команду та довіру до бренду.

З лютого 2022 року JYSK в Україні вклав 800 млн грн у відкриття нових магазинів, оновлення існуючих та покращення сервісу. Ми модернізуємо склади і розширюємо офіси – це інвестиція не лише в інфраструктуру, а й у комфортні умови праці, – зазначив Іваниця.

Компанія також посилює співпрацю з українськими виробниками, розширює асортимент товарів для європейських магазинів і збільшує обсяги замовлень. Зокрема, у 2025 році закупівлі корпусних меблів зросли на третину. 

Як розповів Іваниця, партнер компанії "Аккорд Імпорт" будує новий завод і майже втричі нарощує виробничі потужності, що дозволить компанії увійти до топ-5 виробників у Європі. Близько 70% його замовлень припадає на JYSK. Загалом із 2022 року компанія придбали в Україні продукції на понад 150 млн євро і планує збільшити обсяг у 2026 році.

Ключове – ми не поставили розвиток на паузу. Продовжили працювати в Харкові, Дніпрі, Одесі. З 2022 року відкрили 32 нові магазини, три з них – після значних руйнувань. Ще 30 локацій перебудували, відновили або розширили. Це наш принцип: навіть у складних умовах рухатися вперед, – додав виконавчий директор.

Читайте також: Найбільший в регіоні: JYSK відкрив новий магазин в Чернівцях у ТРЦ Bukovyna Mall

*Довідка. JYSK – це міжнародна мережа магазинів зі скандинавським корінням. Станом на лютий 2026-го в Україні працює 113 магазинів JYSK у 38 містах та інтернет-магазин jysk.ua. Компанія в Україні нараховує штат майже 1000 співробітників.