Продаж санкційних активів: ТРЦ Ocean Plaza виставлять на аукціон першим

Уряд затвердив графік продажу санкційних активів. Одним із перших виставлять на аукціон торговельно-розважальний центр Ocean Plaza у Києві.

Про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

За її словами, під час зустрічі з головою Фонду державного майна Дмитром Наталухою було обговорено стан продажу санкційних активів та виконання графіку їхнього продажу, затвердженого Кабінетом Міністрів. Вони охоплюють 26 обʼєктів по всій державі.

Уряд надає повне сприяння, щоб перші санкційні активи були якнайшвидше виставлені на торги, - зазначила Свириденко.

Відповідно до графіку, першими будуть виставлені на продаж:

  • столичний ТРЦ Ocean Plaza;
  • Миколаївський глиноземний завод;
  • готель AmstelSki у Буковелі;
  • Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат.

Нагадаємо, як розповідав голова ФДМУ Дмитро Наталуха в інтервʼю Forbes Ukraine, 1 лютого почала діяти нова постанова Кабміну про продаж санкційних активів. Вона дозволяє об’єднувати активи в один пул. 

Читайте також: На Івано-Франківщині відкрився ритейл-парк Obriy Татарів – деталі

За його словами, у випадку Ocean Plaza можна об’єднати корпоративні права – близько 67% – і права вимоги за кредитом, який стягнутий на користь держави, разом з відсотками. З урахуванням цього механізму актив реально продати до кінця цього року саме пулом разом із боргом, додав Наталуха.